Вибір, який змусив моє життя рухатися! / NouCome

Як думаєте, чи легко жити, коли у вашій голові звучить голос, який примушує вас робити різні дивакуваті речі? Думаєте, це нереально? Тепер ви маєте таку можливість: дізнавайтесь, як це, разом із нашим героєм та його, відверто кажучи, упоротими вчинками. Адже він недаремно входить в “П’ятірку ненормальних”.

 

 

 

 

 

Дивитися онлайн / Завантажити
0

5 Comments

  1. Доволі смішна історія. Проте позбавлена глибокого сенсу. Думаю сподобається любителям усіляких непристойностей. Чекаємо продовження. Дякую за озвучення

  2. Цікаво, цікаво. Чому на Вашому новому (та і старому) сайті відсутні такі роботи як “Сьогодні почалось наше кохання”, “Котячі примхи” та ін? Виж приймали там участь. Де писати коментарі? Дайте відповідь

    1. Хороше запитання. Тому що тим всім потрібно займатися. А коли часу на вивантаження серії йде приблизно стільки скільки і на її ж озвучку, щей при відсутності фідбеку від користувачів, то будь-яке бажання щось робити просто зникає.

  3. Перепрошую за “дурне” питання. На Вашому старому сайті я залишив декілька коментарів. Ви плануєте їх колись “перелити” на новий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *